KURUMSAL

Amaç kazanmaksa reklam şarttır…. Siz varsanız, biz buradayız...

Uzun yıllara dayanan tecrübemizle bünyemizde Aydın'n en büyük  4 yerel radyosu bulunmaktadır.  Reklam konusunda yapılacak olan tüm işlerinizde yanınızda olup, amacımız sizin ürettiklerinizi satmak ve kitlenize ulaştırmaktır.

İşimizde en dikkat ettiğimiz husus KAZANMAK İÇİN KAZANDIRMAK ZORUNDA OLDUĞUMUZU bilerek önce kazandır sonra kazan fikriyle hareket edip tüm müşterilmizin parası,zamanı ve mutluluğu bizim için önemlidir…

Nihal ajans medya grup &ajans flamingo olarak her zaman hizmetinizde olup birlikte mutlu kazançlar için bizi tercih etmeniz yeterli…

Nihal ajans Dinamik, verimli, tecrübeli, esnek, öğrenebilen yapıya sahip, yüksek değer yaratan, yenilikleri takip eden, bu yenilikleri hem firma menfaatine hem de müşteri memnuniyet ve menfaatine uygun şekilde uygulamayı amaç edinmiş, müşteri memnuniyetini ilke edinmek, bulunmuş olduğu piyasada marka değeri oluşturmak.

Bunun için de müşterilerine sorunsuz ürün ve sorunsuz garanti sağlamak. Ürün satışıyla birlikte tüketicinin konu ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamak. Temiz ürün sağlamak. Temiz hizmet vermek.

İşletmenin vizyonu müşterilerimizin gelişen ihtiyaç ve gereksinimlerine uygun olarak beklentilerini karşılamak, kaliteli hizmet anlayışı ile deneyim ve güvenilirliğimizi istikrarlı ve sürekli kılmak, kaliteli, pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunmak, her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen sektörün ihtiyacı konusunda tercih edilen ve en iyi hizmet sağlayan firma olmak, Tüm çalışan personeli ile seviyeli, ülke milli değerlerine bağlı, dürüstlüğü ve hizmet anlayışını tüm birimlerinde benimsemiş bir kurum olmaktır.